Tel: +90 212 909 38 39 (10:30 - 17:00 saatleri arası)

Hoşgeldiniz

Klasik Ayakkabı

Klasik bayan ayakkabıları topuk yükseklikleri açısından sizi yormayacak günlük giyiminizin bir parçası olarak üretilmiş ayakkabılardır. Klasik bayan ayakkabı modelleri sizi gün boyunca rahat ettirecek modellerden oluşmaktadır. Kadınların giysi dolaplarının olmazsa olmaz parçalarından kolayca dolaptaki her hangi bir parça ile kombin yapılabilinen klasik ayakkabılar için sayfamızı inceleyiniz.

Ayakkabı satışı yapan mağazalarda aradığımız her hangi bir ayakkabı türünü bulamamamızın imkanı yoktur. Bu yüzden kendimiz ve sevdiklerimiz için her çeşit ayakkabı ihtiyacımızda özellikle aile bütçesinden sorumlu olan marifetli bayanlarımızın ilk tercihidir ayakkabı firmaları. Çünkü özellikle bayanlarımız bilirler ki çeşit fazlalığının yanında ayakkabı fiyatlarıda oldukça makuldur toptan ayakkabı satan mağazalarda. Dışarıdan 1 adet ayakkabı aldığımız fiyata toptan ayakkabı mağazalarından 2 hatta 3 adet ayakkabı almamız içten bile değildir. Durum bu hal olunca son zamanlar artık sadece hanımlar değil beylerinde ilgileri Ayakkabı satışı yapan mekanlara yönelmiştir. Günümüzde ayakkabı ve ayakkabı modelleri oldukça gelişmiş ve her zevke hitap eden duruma gelmiştir. Özellikle aradığımız her şeyi aynı mağazada bizlere sunan ayakkabı satan firmalar bizleri bir mağazadan öbürüne koşturup aradığımızı bulmak için uğraşma ve zaman kaybetme zahmetinden kurtarmıştır. Konu ayakkabı olduğu zaman ayakkabı üzerine bir kaç kelime etmeden geçemeyeceğim.....

 Kadınlar için son zamanlar da parlak babetler, yüksek topuklu ayakkabılar kadar sofistike hale gelmiş durumdadır. Kıyafetlermize uyum sağlamak için özellikle beyaz, siyah , kırmızı, veya krem gibi tek renkte parlak babet seçimi ile gideceğimiz mekan neresi olursa olsun hedeflediğimiz elit görünüşü yakalayan hanımlar, şıklığıklarının yanı sıra daha klasik ve ciddi görünüşleri ile göz doldurmayı bilmekteler. Çünkü tek renk parlak babetler ile her türlü oynamayı yapıp günlükten gece kullanımı için çevirmek mümkündür. Taytan , mini eteğe, kot pantulona, uzun eteğe, uzun veya kısa elbiseye, eşortman takımlara, şortlara, hatta bikiniye kadar her türlü giysi ile babetleri uyum sağlamak mümkündür. Daha öncede bahsettiğim gibi babetlerlerin hanımlara sağladığı kolaylıklar arasında çok rahat taşınıyor olmaları birinci plandadır. Hiç bir bayan topuklu yedek ayakkabısını çantasında gezdirme zahmeti ve yükünü taşımak istemez. İşte bu yüzden babetleri uzun topuklu ayakkabılar canımızı acıtmaya başladığı anda çantamızdan veya paltomuzun cebinden kolaylıkla çıkarıp hemen topuklu ayakkabının verdiği rahatsızlığı önlemiş olabilmenin keyfini yaşarız. Eğer hale hazırda babet var ise ayağımızda farklı bir mekana girerken çantamızdaki farklı renkteki babet ile değiştirip, güne ikinci farklı  bir renkte babetle eve gitmeden ve değiştirmeden devam etmenin zevkini yaşayabiliriz. İşini bilen hanımlarımız zamanı nasıl kullanacaklarını bildikleri ve tarzlarından da ödün vermek istemedikleri için son zamanlar da babetlere olan ilgilerini biraz daha arttırmış ve babetleri nasıl daha verimli kullanacaklarını keşfetmişlerdir.

Aradığımız her renkte ve her tarzda babeti bir arada kapı kapı gezmeden ve bütçemizi sarsmadan kendi zevkimize göre bulacağımız mekanlar ayakkabı satışı yapan firmalardır. Bu firmalar direk fabrikadan halka dağıtım yaptığı için diğer perakende mağazalara oranla fiyatlarındaki uygunluk bakımından kesinlikle , tartışılmaz bir biçimde rakipsizdirler. 

13 Ürün

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı

Izgara  Liste 

13 Ürün

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı

Izgara  Liste 

En Çok Arananlar